Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

4 posters

Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Silmarie Št máj 02, 2013 3:27 am

Nick: Silmarien
Věk: 17

Class: Mage
Link na Talenty: http://wow335.gamestool.net/maget.php?23300503210033015032310250532003000000000000000000000000002032030010000000000000000000
Link na Armory: Nejdu mi
Profese: JWL / MIN

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/wowscrnshot041913180850.jpg/ nieje to aktualne mal som chvilku čas tak som sa pohral aj s makrami ale DPS je rovnake Smile
Fps na raidu: 30+

Zkušenosti: Mága hrám 3roky , WOW celkovo od 8rokov . ICC mám obehane vela krát taktiky poznám TOC tak isto
Předchozí guilda a důvod odchodu: Postavu som dal kamošovi ale pred pol rokom a ten si ju dal do guildy ako alta tak som odišiel preto hrám už 2mesiace po krátkej pauze resp. 4mesiacoch

Mikrofon/mumble: ano/ano
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: ano

Znáš u nás někoho: Nie
Co nám můžeš nabídnout: tak jako ARCANE MAGE vám môžem ponuknuť spell DPS Smile pri ICC sa moc DPS ukazovať nedá pri lordovi sa nesnažím vytočiť čo najviac ale prežiť pri LADY to ide tak nad 9K na 10M pri 25M občas hádžem polay na MC ak nedostane cyclon alebo fear pri gunshipovi sa tiež nedá točiť pretože sa musí skákať z lode na lod atd. ale na 10M som býval v top 3 vždy pri DB sa snažím zabiť addov a hádzať im FB rank 1 aby sa k nikomu nedostali frostnovy atd. pri rotovi a festovi nemám nijak zvlaštnu povinnosť pri profesorovi dávam pozor na ozi Smile takže to su veci ktoré vám môžem ponuknuť netočím určite top DPS kedže nemám nato moc EQ ale točím najviac ako sa mi dá v danej situacii a zodpovedá to aj mojmu EQ
Co od nás očekáváš: PROGRESS hlavne ICC preto lebo je to moj oblubeny raid na WOTLK je to niečo iné ako TOC a premňa lepšie ide hlavne o ten pocit zabiť bosa bez wipu a pod. Toto očakávam ak ma prímete hlavne pohodový raid a dobrých ludí ktorý maju aj zmysel pre humor

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): tak hral som na 3.3.5 hlavne ARMS warra do PVP a fury do PVE ( nejdem sa ničím chváliť možem dodať PVP mi šlo celkom dobre a v PVE som dosiahol full HC T10,5 SHM a glorenzelg HC sword ) za mága som mi chýbal len trinket HC Smile točil som sním podobne ako s warom či na fire alebo arcane ale fire ma už nebaví a nemám tu ani moc EQ nato . Warrior ma prestal baviť preto som skusil pred pár rokmi aj mága tak som potom hraval warriora a mága v podstate dokázal by som povedať že viem hrať za každu klasu sice nie uplne TOP to neviem ani za jednu Smile ale viem kde očo ide DK viem hrať len frost PVP inak nemám šajnu na twinstare mám mága arcane ( toto bolo o mne zo sveta WOW ) zo života rád počuvam dobru hudbu o štýl nejde len nech je dobrá ale prevažne metal a nejake to disco/techno proste nejaky mix to je jedno koníčky venujem sa BODYBUILDINGU a bokom mám rád hokej / hokejball / korčulovanie ( samozrejme ) . K mojej povahe mám rád vyrovnanosť ( nemám rád klamstvá a faloš ) dalej som kludnej povahy a dosť sa smejem večinou som na mumble ticho poviem len občaš niečo ak vôbec Smile to by bolo aj všetko čo by ste potrebovali P.S. do guildy ma pozval Linthira pri RDF spýtal sa či nehladám guildu . Tak prečo to neskusiť Smile tak GL HF pre hand of the destiny .

Theorycraft:
Zabudol som teda myslím že som nepísal rotáciu tak to v skratke napíšem všade sa píše 4x AB na stack a na proc AM no ale časom som prišiel na vlastný spôsob je to dlhé rozpisovať chodím na 4stacky ked je to dlhý fight ale samozrrejme ked mám 4stacky a procne clearcast dám ešte AB až potom AM pri dlhých fightoch je to strašný suboj na manu ked pri jej plnení strácam DPS ale dá sa to ked mám menej many chodím aj na 3stacky AB a hned AM nedá sa tá rotácia popísať len tak to zaleží hlavne na situacii ako procuje clearcast a podobne . AB neletia vzduchom ako napr. chaos bolt alebo fireball oni sa hned po kástení hodia na bosa (elitu) ale AM letia a ked som bližšie k targetu tak myslím že rýchlejšie knemu prídu takže to tiež pomáha ale možno ked kástim z dialky skor na maxrange sa to vyrovná tým že kým posldná doletí už tam je AB další neviem no ale večinou stojím čo najbližšie sa dá prípady ked potrebujem dávať poly na určitý target či na championoch tak hádžem to cez focus automaticky som zvyknuty aj s PVP toto som zabudol napísať tak aby sa niekto nato nepýtal to píšem . chcel som to dať do komentu ale je to moc dlhe pardon a nešlo mi zaregistrovať neprišiel mail tak som to nemohol editnuť


Silmarie
Anonymný


Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Evicko Št máj 02, 2013 3:28 am

Ja som PRO, si slovák.
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Mangler Št máj 02, 2013 4:01 am

Som ZA prijatie.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Huculek Št máj 02, 2013 4:18 am

Mohl by si sem prosím dát DPS z nějakeho raidu na bossovi nebo aspoň na dummy? z trashe to je na nic Smile
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty hm

Odoslať pre silmarie Št máj 02, 2013 4:21 am

Je to single target nie AOE a nemám z bosa nescreenujem

silmarie
Anonymný


Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Huculek Št máj 02, 2013 4:23 am

no dobře jeden mage se ještě vejde, takže za mě máš PRO
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre baltazario Št máj 02, 2013 4:42 am

tak kicknout se muzes vzdy pro Smile
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Huculek Št máj 02, 2013 10:15 pm

PŘiJAT, napiš si o inv
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS Empty Re: ARCANE / FIRE(OFF) 5,3 GS

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.