Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bufetacka - Shadow Priest

+2
Mangler
Bufetacka
6 posters

Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Bufetacka Ne apríl 14, 2013 7:44 am

Nick: Bufetacka
Věk: 21

Class: Priest (shadow/shadow)
Link na Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Bufetacka&group=1
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Bufetacka
Theorycraft:
Rotace - VT -> DP -> MB -> MF -> SWP -> MF MF MF ..refresh.. VT -> DP...
Staty - hit (bez capu) > haste > sp > crit ..
hit = 17 % - 6% z talentu = 11 % = +- 290 ..
haste cap = kolem 1250 (ovšem bez eq z ICC HC to jde těžko, takže zatim řeším cap na GCD 775 a balancuju to mezi haste/sp
gemy: oranz. - 12 sp 10 haste, cerveny 12 sp 10 haste/23 sp, modry (kdyz je socket bonus aspon + 7 sp) 12 sp 10 spirit, zluty 12 sp 10 haste/20 haste

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!): https://2img.net/r/ihimizer/img59/7126/wowscrnshot041413130259.jpg
Fps na raidu: 30-60 podle toho jak moc se plošní Smile

Zkušenosti: ICC 10/25 full clear, ICC 10/25 HC první 4 bossové (víc jsem jich na posledním serveru otevřených nestihl) .. ToGC 10/25 insanity - všechno odehráno na anthorii
Předchozí guilda a důvod odchodu: na twinu jsem zatím v žádné pve guildě nebyl

Mikrofon/mumble: mumble ano, mikrofon taky (akorát nevim proč ale na mumblu mě není slyšet Very Happy)
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: maximálně

Znáš u nás někoho: spíš jen od "vidění"
Co nám můžeš nabídnout: zkušenosti a znalost taktik, zodpovědnost, dochvilnost a nikdy neafkuju Smile
Co od nás očekáváš: dobrý kolektiv, rychlé a úspěšné raidy, zpestření a trochu zábavy u starýho dobrýho wowka

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Jmenuji se Honza, v létě mi bude 22 a pocházím z Pardubic.. (to zní jako úvodní věta do seznamky Very Happy) ne teď vážně.. momentálně pracuju v truhlárně, takže si brzké vstávání kompenzuji tím, že jsem doma poměrně brzo odpoledne, takže zbývá dost času nejen na wow, ale i na přítelkyni, od které mám slíbeno, že se v létě k wowku taky vrátí, takže budu online ještě častěji Very Happy po stránce osobnostní jsem spíš extrovert, rád jsem v přítomnosti lidí, ovšem občas taky nepohrdnu trochou klidu.. mám rád hudbu, sitcomy, většinu sportovních aktivit a občas zajdu do fitka.. miluju léto, vodu, pivo a psy.. vzhledem k mému nicku - postava je koupená a bohužel za tu cenu nebyl k mání male character, takže jsem si spíš z recese dal takovýhle nick, protože jak sám o sobě bohužel můžu s klidem říct, pořád "smrdim" goldama.. Very Happy mno to je snad tak všechno co bych momentálně chtěl říct a prozradit a třeba to dopadne a dozvíte se o mě i víc Smile

Bufetacka

Počet príspevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 14.04.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Mangler Ne apríl 14, 2013 8:05 am

Skús dodať screen z dummy ak by sa dalo keď tak ten equip je slabší hlavne tie pvp veci a trinkety :/ Theorycraft celkom dobre zvládnutý zatiaľ Neutrál.


Naposledy upravil Mangler dňa Ne apríl 14, 2013 8:14 am, celkom upravené 1 krát.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Evicko Ne apríl 14, 2013 8:07 am

Rotácia dobrá, podľa armory nemáš hit cap, ale to sa dá rýchlo napraviť, theorycraft ovládaš hlavne gemovanie. To UI sa mi celkom nepáči, ale to je každého osobná vec, hlavne nech nefailuješ. Rád by som ťa videl v akcii a dávam ti moje PRO Smile, verím že ma predamaguješ. Skús dodať ešte ten screen z dummy Smile
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Linthira Ne apríl 14, 2013 8:16 am

môj názor je asi ako Mangler Evo ten screen z dummy by bol fajn a rád by som ťa videl v akcci zatiaľ sme to nikdy nespravili ale skusil by som ho na nejakom raide Neutral
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Bufetacka Ne apríl 14, 2013 8:40 am

tady je ten screen: https://2img.net/r/ihimizer/img7/8387/wowscrnshot041413213454.jpg .. musim teda podotknout, že ten hit cap na dummym je fakt několikanásobně víc znát než při raidech, protože třeba cca před půl hodinou na onyxii jsem držel kolem 5900 dps single target, tady nemám ani 4k.. asi nezbývá než nafarmit 50 triumphů a koupit 128 hit (512 haste) trinket provizorně a vyměnit za ten 128 haste z pvp.. vim že ten gear není nic extra, na druhou stranu teď s icc to je poměrně fofr a dá se to dobrat dost rychle.. zatim tenhle týden nemám ID ani na jedno ICC, tak pokud byste se rozhodli pro nějaký ten test raid, rozhodně nejsem proti, přizpůsobím se i času, ale potřebuju to vědět dopředu, ať si to dám nějak dokupy Smile

Bufetacka

Počet príspevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 14.04.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre baltazario Ne apríl 14, 2013 8:43 am

ja sem PRO test raid nebude id uz mame
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Evicko Ne apríl 14, 2013 8:45 am

No to DPS je nič moc, ale máš pravdu ten Hit cap je dosť poznať keďže na dummy missuješ dotky a to je dosť veľký dps loss, ak by sa ti podarilo dobrať ten equip tak by sme boli aj celkom spokojný, skús si kúpiť ten hit rating trinket a potom uvidíme Smile
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Mangler Ne apríl 14, 2013 8:48 am

No to DPS nie je nič moc ale s tým gearom viacej nedáš sh priest moc na dummy nedá , vyzeráš na v pohode týpka , ktorý sa do toho rozumie. Equip sa dobere. Nakoniec PRO
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Huculek Ne apríl 14, 2013 9:58 am

ja jsem PRO
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Huculek Ne apríl 14, 2013 6:05 pm

Ok PŘIJAT napiš si o inv ve hře
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Bufetacka - Shadow Priest Empty Re: Bufetacka - Shadow Priest

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.