Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golliath - DK tank

+4
Evicko
Linthira
Mangler
Golli
8 posters

Goto down

Golliath - DK tank Empty Golliath - DK tank

Odoslať pre Golli So apríl 13, 2013 6:45 am

Nick: Golliath
Věk: za necely měsíc 18

Class: Blood DK Tank/Unholy DMG 5600gs, az bude opravena bryntollka tak budu mit 5709gs
Link na Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Golliath
Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Golliath
Theorycraft: Jako DK tank se snažím cpát převážně všechno do staminy, prioritou je však hit (8%) exp (9,50%), pak sockety na aktivaci meta gemu jinak všechno na staminu, hlavní agrovací spell je Rune strike ten však musí procnout a v ICC je o s debuffem 20% celkem obtížné, takže se hlavním agrovacím spellem stává Icy Touch (IT), dále Hearth Strike (HS) a pak Plague strike (PS), za tanka moc rotaci nemám používám hlavne IT a HS, vždycky si nechám jednu unholy runu volnou a když je třeba tak zapnu Blood Tap (změní jednu blood runu na death) a použiju Death strike na healnutí, při nouzové situaci použiju Vampiric Blood+Rune Tap/vyvolání a zabití ghoula, tohle používám v případě že heal nestíhá např. z důvodu spiků u marrowgara atp.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!):https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/818/wowscrnshot021813210339.jpg/
Fps na raidu: odvíjí se od náročnosti/početnosti vizuálních efektů ale vždy 25+, na normal bossovi (marrowgar) 60+ na valkyrach cca těch 25

Zkušenosti:NAXX 10/25, EOE 10/25, OS 10/25 +3, VOA 10/25, ONYX 10/25, TOC 10/25, TOGC 10/25, ICC 10/25 (všeichni otevření bossové na twinu), všechny zmíněné raidy mám projíté jak za tanka, melee dmg, ranged dmg, tak i za heal
Předchozí guilda a důvod odchodu: Shadows of Imortality (spojení Shadows of Eternity a Immortal no More), důvod odchodu je neshoda s vedením ohledně raidování...

Mikrofon/mumble:Ano, někdy mluvím až moc Laughing
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Ano, občas se stane že v sobotu nepřijdu, ale jenom zřídka a vždy předem nahlásím

Znáš u nás někoho: Mugeth
Co nám můžeš nabídnout: pohodový hráč, kvalitní tank, dokážu se přizpůsobit dle složení raidu, tzn. že mužu lognout avoid tanka, healera, ranged dmg nebo prehodit talenty na unholy dmg
Co od nás očekáváš:jednání narovinu, žádné výmluvy atd. pohodovou partu, ochotu progresovat, ne že po 2. pullu se začnou lidi vymlouvat že je to nebavi atd.

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): jsem pohodář ale pokud mě nekdo vytočí tak nervák... rád chodím kalit pokud je k tomu dobrá příležitost ;-), rád se zasměju ale všechno má své meze... a jsem trochu retardovaný
Golliath - DK tank Wowscrnshot021813210339


Naposledy upravil Golli dňa So apríl 13, 2013 7:07 am, celkom upravené 1 krát.

Golli

Počet príspevkov : 1
Reputation : 0
Join date : 13.04.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Mangler So apríl 13, 2013 7:02 am

Ja som ZA. DK tank nie je a môže sa hodiť.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Linthira So apríl 13, 2013 7:05 am

pohodovy človek už som mal tu česť tankovať rozhodie vie a DK tanka potrebujeme navyše Naroxar bude štastný sa Hysterku takže 100% ZA
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Evicko So apríl 13, 2013 7:42 am

JEDNOZNACNE PRO!
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Huculek So apríl 13, 2013 9:57 am

Neznám tě, přihláška slušna. DK tanka sice nemáme, ale na druhou stránku tanky máme docela aktivní hlavně na 25 a z 90% budu tankovat i já, takže za mě NEUTRAL
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Eluun So apríl 13, 2013 11:11 am

PRO PRO PRO PRO! všema deseti!
Eluun
Eluun

Počet príspevkov : 28
Reputation : -1
Join date : 30.03.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre baltazario So apríl 13, 2013 11:19 am

za me neutral i kdyz tank dk by se hodil Smile
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Dranabolick So apríl 13, 2013 9:46 pm

Baltazario dobre komentař, ja jsem PRO

Dranabolick

Počet príspevkov : 12
Reputation : -2
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Huculek So apríl 13, 2013 9:52 pm

PŘIJAT napiš si o inv
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Golliath - DK tank Empty Re: Golliath - DK tank

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.