Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merx - Arcane Mage

+3
Mangler
Linthira
Merx
7 posters

Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Merx Po apríl 01, 2013 1:08 am

Nick: Merx
Věk: 18

Class: Mage
Link na Talenty: https://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?talent#of0Vsu0IzxGuMxedcZbhf0o
Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Merx
Theorycraft: Prostě to tam rozpálim Very Happy při BL popnu všechno haste a arcane power a smažim tam Arcane Blast za GCD...proc arcane missls ztrácí na hodnotě v tuto chvíli...pokud sem po skončení haste burstu pod 30% many vyhodim si evo + mana gem a smažim dál Blasty...pokud je dost many tak 4 a mislsky...pokud sem už tak na 40% +- a chybí CD na evo a mana gem...jedu většinou 2+misls...pokud procne concentration tak rvu další blast (za 0 many) a zas mislsky...a tak to jde dál AB -> misls dokola...

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!): screen DPS nemám bohužel...ale většinou to točí nad 6000 průměrně...podle toho jak sem se vyspal Very Happy co se týče addonů: DBM, Omen, víc toho do PvE není potřeba...
Fps na raidu: 50 +-

Zkušenosti: wowko hraju 6 let asi...většinou PvP ale na twinu jsem začal i PvE...projítý mam ToC i ToGC a část UD
Předchozí guilda a důvod odchodu: tak já většinou tak pendloval..momentalně jsem v PvP G...ale před tím jsem byl např. u LvD, odtud sem odešel, protože mě to s nima nebavilo (moc hrotili toho anuba a poslouchat ty nadávky) a tak nebyla ani nálada s nima chodit raidy...

Mikrofon/mumble: mám
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: když sem doma a ne na chatě tak np..ale neslibuju každý víkend

Znáš u nás někoho: Neoxis
Co nám můžeš nabídnout: ultra přísný DMG v době BLka
Co od nás očekáváš: pohodu, úspěšný progress ICC a hlavně srandu a zábavu na raidech, rychlý pully

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Bydlím v Praze a studuju na gymnáziu (maturitní ročník momentálně). K wowku jsem se dostal přez kamáráda a vždy mě spíše bavilo PvP, a PvE vůbec, ale to bylo kvůli tomu, že se vždy čekalo půl hodiny na celej raid než se vůbec pullnul trash...a tolik času já nikdy neměl bo sem ani nechtěl...

Merx

Počet príspevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 01.04.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Linthira Po apríl 01, 2013 1:14 am

prihlaška pekná mág sa nam hodí no prosim doplň aj tak ten screen UI hoc aj z dala , enchant a gem do topanok si doplň inač ja žiadne vyhrady nemám ...len jednu otazku keďze si maturant ci hodláš prestať s wowkom alebo sa dostavis aspoň na ten jeden raid za týždeň ?ale inak som [color=green][ZA/color]
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Mangler Po apríl 01, 2013 1:18 am

Doplň to Ui najlepšie aj screen z dummy. Equip celkom újde až na tie trinkety ten na intelect je fakt na nič solace tiež nič moc. Mágov sa teraz zopár nabralo ale ako to bude s dochádzkou tak neviem jeden by sa ešte asi zišiel lebo spell dps je na raidoch málo..Zatiaľ neutral.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Merx Po apríl 01, 2013 1:21 am

ten ench určitě bude do prvního raidu...ten screen dodám za chvíli...zkusim projet screenshoty Very Happy

co se týče mojí maturity Very Happy ehm ani nevim jestli mě pustí Very Happy...ale joo snad jo...ale nehrotím..takže na raidy, pokud budu doma dorazím...4 hodiny se od učení nezblázní Smile

trinkety mám ještě z toc 10 to na crit a stack hastu a pak klasika za emblemy crit a proc SP...jeste zkusím dokempit aspon trinket z TOCH Smile

Merx

Počet príspevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 01.04.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Huculek Po apríl 01, 2013 2:26 am

To UI by se hodilo dodat, ale jinak vypadáš jako v pohodě člověk, který ví co dělá, takže za mě PRO
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Eluun Po apríl 01, 2013 2:36 am

Dopostni UI screan a uvidíme jak zvládneš taktiky.
Na zkoušku PRO
Eluun
Eluun

Počet príspevkov : 28
Reputation : -1
Join date : 30.03.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Evicko Po apríl 01, 2013 4:20 am

Viac by som privítal do guildy poriadneho fire mága, než dvojtlačidkového arcane...
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre baltazario Po apríl 01, 2013 10:07 am

pro
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre baltazario Po apríl 01, 2013 10:18 am

PRIJATnapis si o inv
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Merx - Arcane Mage Empty Re: Merx - Arcane Mage

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.