Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

příhláška rogue

+4
Mangler
Linthira
Evicko
Firebaby
8 posters

Goto down

příhláška rogue Empty příhláška rogue

Odoslať pre Sindrago Št máj 30, 2013 8:00 am

Nick: Sindragosa
Věk: 19

Class: rogue
Link na Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Sindragosa&gn=Edge+of+Insanity
Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Sindragosa&gn=Edge+of+Insanity
Theorycraft: nabírání combo pointů pomocí sinister strike, stále udržovat slice and dice, se set bonusem mohu na nabrání energy házet ToT, combo pointy využívám buď na slice and dice, z dmgovacích spellů zatím rupture, později (na více arp) eviscerate, které dávám zatím jen když se nevyplatí přehodit dotku ruptury

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/713/wowscrnshot052513201455.jpg/ https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/wowscrnshot052513191907.jpg/ https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/wowscrnshot052513191907.jpg/
Fps na raidu: tak 20, nebo 15

Zkušenosti: funguji už od naxx sezony, taktiky znám i na UD víceméně, ale to je teď na 2 věci. ToC i ToGC 10 i 25 FC. Z ICC prakticky vím vše až na proffa, který je u mě spíše teoretický, šel jsem ho jen 2x
Předchozí guilda a důvod odchodu: většinou nevyhovující raid time...z mé předchozí guildy, heroes of tqc, odešla polovina lidí, bez kterých tam nemělo smysl setrvávat dále

Mikrofon/mumble: ano/ano
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: občas, zrovna tento týden, by s tím problémy být mohly, ale většinou bych měl moci jít...

Znáš u nás někoho: znám vás spoustu, ale jen tak letmo
Co nám můžeš nabídnout: rogue v praxi asi rok, wow praxe asi 4 roky...za tu dobu už něco vím, nejen o rogunách
Co od nás očekáváš: že budete alespoň lepší, než world raidy a loot se bude spravedlivě dělit, i když na něj nebudu mít třeba chvíli nárok
Vadí ti ak sa nedostaneš na raid: svět se nezboří, když to zajdu s worldem...

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Jsem žákem gymnázia (tedy zatím Very Happy) a doufám, že ještě chvíli budu a nebude mě následovat osud spolužáka, kterého vyhodili dnes ze školy. Ne že bych byl průserář, ale mám na ty problémy prostě štěstí. Guildu sháním už celkem dlouho, upřímně - buď mě nevzali, nebo mají prapodivné raid timy. Každý pátek mám zkoušku s kapelou Smile Hraju na basovou kytaru s bráchou, který hraje na bicí. Jo a ještě se omluvám, jestli jsem touto přihláškou někoho naštval, ale chci to zkusit, celkem se mi uvás líbilo...příjemní lidé a celkem jste dávali všechno. To je asi vše co bych řekl, dotazy klidně zodpovím

Sindrago
Anonymný


Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Firebaby Št máj 30, 2013 9:17 am

PRE

Firebaby

Počet príspevkov : 7
Reputation : 0
Join date : 12.05.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Evicko Št máj 30, 2013 5:47 pm

Ty si tu už bol... A točil si prd. Dával si prihlášku do SoI, tam ťa neprijali nevidím dôvod prečo by sme ťa mali prijať my. Tie staty sú des a hrôza.
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Linthira Št máj 30, 2013 8:25 pm

Mne príde 8.5k dáš na stay bossovi malo hlavne na rogunu no každopádne za normalnych okolnosti dal by som tí šancu aspoň na test no keďže si bol už u nás raz bol daj nám dvôvod ťa zobrať spat a kde mame istotu že neleavneš ? PROTI


Naposledy upravil Linthira dňa Št máj 30, 2013 11:13 pm, celkom upravené 3 krát.
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Mangler Št máj 30, 2013 9:22 pm

Proti
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre baltazario Pi máj 31, 2013 2:30 am

ja bych ti druhou sanci DALPRO
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Dranabolick So jún 01, 2013 3:59 am

Na Zk. Pro

Dranabolick

Počet príspevkov : 12
Reputation : -2
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Huculek So jún 01, 2013 4:01 am

za mě spíše PROTI, nepřesvětšil si mě za tu dobu co si tu byl, že si schopný hráč. Roguna tu je sice jen jedna, ale pokud zase odejdeš, tak nám tu si k ničemu a nebudeme tě eq aby si zase leavnul promiň.
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty odpověď

Odoslať pre Sindrago Ne jún 02, 2013 4:40 am

Já bych se nechtěl do někoho navážet, jen bych chtěl podotknout pro ty, kteří to nevědí, že já jsem sám neodešel. Ať už mi to pomůže nebo přihoší, je vždy třeba říkat pravdu. Myslel jsem, že jsem byl vyhozen za tu truhlu, ale to prý nebyl ten důvod a důvod už mi nikdo neřekl. Takže upřímně - nevím proč. Ale jak říkám, sám jsem neodešel...

Sindrago
Anonymný


Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Zedicus Ut jún 04, 2013 7:40 am

už sme dali Šancu aj horším ľuďom. nehovorim že si zly ja sa do rogun nevyznam Very Happy
Zedicus
Zedicus

Počet príspevkov : 14
Reputation : 0
Join date : 25.03.2013
Age : 29
Bydlisko : Levice

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Linthira Ut jún 04, 2013 8:02 am

No máš založenú novú guild takže sa nemáme o čom baviť
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre baltazario Št jún 06, 2013 1:46 am

Cekam do vecera na nejake vyjadreni pak to zavru
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Mangler Št jún 06, 2013 2:57 am

Možno by som mu predsa len dal šancu kebyže sa ukáže v dobrom svetle na raide. Teda top dmg a žiadne faily. + nejaké vyjadrenie očakávam ako je to s tou tvojou guildou
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty odpověď

Odoslať pre Sindrago Št jún 06, 2013 4:16 am

Do té guild jsem se dostal tak, že jsem podepsal založení guildy. Ano, o guildu se starám a to ze dvou důvodů. Za prvé, kdybyste mě nechtěli, tak už kašlu na shánění guildy a zkusím si udělat s kámošem naší, a za druhé, přijde mi špatné mu leavnout a nenechat tam po sobě nic, aspoň nějaké členy bych chtěl zanechat + ještě mu nechávám pár sanoritů v bance, jelikož on není gum zlý a určitě si to zaslouží.

Sindrago
Anonymný


Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre baltazario Pi jún 07, 2013 3:14 am

tak je teda vemu napis si o inv
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre baltazario Po jún 10, 2013 2:50 am

tejden se ceka esi si napises ale jak vidim bez zajmu gl JINDE
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

příhláška rogue Empty Re: příhláška rogue

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.