Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

5 posters

Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre Enjoi Pi máj 10, 2013 12:20 pm

Nick: Enjoi
Věk:19
Jméno:David

Class:Holy paladin
Link na Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Enjoi&gn=Revolution+of+Servitudes&group=2
Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Enjoi

Něco o sobě: Pochazím z Mladé Boleslavy (tam kde se vyrábí škodovka Very Happy ), a za 20 dní mě čeká snad úspěšné zakončení (snad) maturity na VOŠ a SPŠ Jičín. Krom wowka si občas zahraju lolko nebo WARTHUNDER. S kořeny Insomnie sem se setkal už na TBC, kde sme "progresovali" The Eye. Po nahození wotlk jsem se s kámošema a Sasukem odělili a založili Ravencrest I. bohužel guilda šla do sraček kvůli tomu že Sasuke se nagearoval a leavnul guildu se slovy "Chci hrát PVP". Po té jsem se připojil k Mossu, ve které jsem vydržel skoro 3 roky(neshody v guildě s nainvitováním alíků spěly k zániku guildy). Po té sem eště byl v Nisiaru, jenže očekával jsem tak trochu něco jiného(nebylo to zkrátka Moss :'(..). Po nabrání PVP EQ jsem postavu prodal za RC a dal si od wowka rok pauzu. Po té jsem si koupil paladina a začal se za něho učit a postupně ho gearovat. Za paladina jsem byl nějakou dobu v Insomnii II. Jenže s přístupem lidí nic nudělala ani moje ani Evova snaha(+vedení) a guilda se rozpadla. Po té vzniknul Ravencrest II. Jeho membrem jsem se už nestal a zase jsem si dal pauzu. Po otevření TOC jsem zase začal hrát a po nabrání gearu (co se s worldem dalo) jsem si dal zase pauzu. Po té co jsem se dozvěděl že se na twinu otevřelo ICC jsem se rozhodl opět vrátit a najít si novou guildu. Co se týká RL tak hraju florbal za bolku, pak různé společenské akce,party,pub atd....

Theorycraft: INTEL!!!self buffy+(seal of wisdom) Beacon+Sacred na tanka/offtanka (po dohodnutí s druhym holadinem) po pullu Judgement of Wisdom a po tom rotačka a při aoe dmg od bosse zapínám Aura mastery + wingy + trinket + Divine illumination + Divine Favor a udržuju cd na judgement kvůli regenu many+passivka od Belfa a Pleu dávám při "pohodičkové" fázi bosse

SCR: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/211/wowscrnshot051113002408.jpg/

Zkušenosti: Na twinu hraju od konce TBC. S wowkem sem začínal někde na patchi 2.3.3 mám takový dojem.....Co se týká wotlk mám už něco za sebou Ať už to bylo s Mosstroopers nebo po rozpadu s worldem mám projitý Naxx| UD10/20| Toc10/20| TOGC10/20| a co se týká ICC tak mám projité až po Profesora, který se zdá s worldem nedatelný. Taktiku na něho ovšem vím.


Mikrofon/mumble:ano/ano

Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: No probléma. Sice mě v červnu čeká pár ať už florbalových akcí či festivalů tento raidtime je ok

Znáš u nás někoho: Znám u vás Eva,Dolorez,Knytt,gayKapos,Sklepmister a možná eště někoho(dával jsem si od wowka pauzu kvůli maturitě takže je možné že si pár lidí dalo rename) Eva znám už od TBC, zbytek znám z mossu a se sklepem sem donedávna jezdil každý den do školy

Co nám můžeš nabídnout:Zaslechl jsem že máte Recruit na paladina a jelikož od vás znám zdáli jste se mi jako lepší volba než Soda/Exodus(jestli eště vůbec existují)/ADi. Můžu nabídnout silnou farmu Veinů, plně ochotný heal který vkládá do raidů vše snaží se pracovat kolektivně a né sólo dráha. Samozřejmostí je že guilda a PVE má v mém hraní větší prioritu než PVP.

Enjoi
Anonymný


Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre Windwalker Pi máj 10, 2013 2:19 pm

pro jenom se mi nelibí, že si ávaš přihlášku a jsi v jiný guildě (pokud to není na armorech staré)

Windwalker

Počet príspevkov : 11
Reputation : 0
Join date : 16.04.2013

Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre Evicko Pi máj 10, 2013 10:30 pm

Dosan je dobrý, ja som PRO. Kedže máme 3 paladinov z toho chodí len jeden na raid.
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre Mangler So máj 11, 2013 1:49 am

PRO
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre baltazario So máj 11, 2013 9:33 am

pro
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre Spity So máj 11, 2013 9:52 am

pro
Spity
Spity

Počet príspevkov : 4
Reputation : 0
Join date : 10.05.2013

Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre baltazario So máj 11, 2013 11:58 pm

prijat napis si o inv
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy Empty Re: Enjoi aka Dosan....|Paladin|Holy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.