Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holy/r3 pala

+4
Mangler
Eluun
Kks
Linthira
8 posters

Goto down

Holy/r3 pala Empty Holy/r3 pala

Odoslať pre Kks Po apríl 22, 2013 11:11 pm

Nick: Kks
Věk: 19 a 3/4 :-D

Class: Paladin , Holy/r3
Link na Talenty:Holy talenty
r3 talenty
Link na Armory:armory
Theorycraft: udržování beacon of ligth a sacret shieldu na tankoj který má zrovna na sobě bose, na začátku encounteru hodit judgment a následně udržovat, a pokud to situace vyžaduje hodit před pullem jeden holy light do raidu, pro zkrácení castu holly light o 0.5 s.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: Holy/r3 pala Patchwerk62k hps
Fps na raidu: uplně v pohodě, jen na Sapphironoj v naxxu jsem jednou healoval zády k raidu :-D

Zkušenosti: The Kingslayer 25, TOGC 25 bez wipu (Anathema za mm huntu)
Na Twinstaru s holy paladinem (vzhledem k momentálnímů eq) TOC 10n fc, Ulduar 25 kromě Algalona, + vědšinu HM, Naxx 25 fc


Předchozí guilda a důvod odchodu: Elites of darkness (anathema) - chtěl jsem z5 na twinstar abych si zašel 100% blizlike icc
z deimosu, betrayers, sanctuary, LvD ale už jsou 2 roky :-D, takže si moc nepamatuju proč jsem odešel , ale hlavně asi kvůli icc.

Mikrofon/mumble: ano/ano
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Více méně ano. Občas jezdím vypomáhat otci o víkendu + občas mám v neděli trénink.

Znáš u nás někoho: Bohužel ne.
Co nám můžeš nabídnout: Aktivitu na mumble i mimo raid time, dobrou náladu a ulduar BS :-D
Co od nás očekáváš: Fairový a pohodový kolektiv, kvalitní progress icc.

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Jmenuji se Petr, studuji na Univerzite Pardubice, na katřede Elektrotechniky a informatiky. To by vám mohlo pro začátek stačit :-D Více řeknu pokud budu přijat :-D

Kks
Anonymný


Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Linthira Ut apríl 23, 2013 12:43 am

ja som Proti z prostého dvôvodu hľadáme ľudí s EQ ready na ICC keby to nebol progress ale farma tak by bol môj názor opačný ,nikdy ma EQ nejako nezaujmal skôr ako je poskladany no rare gemy v 245itemoch
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Kks Ut apríl 23, 2013 2:31 am

Důvod proč nemám epic gemy a udělaný ench na všech itemech je ten, že jsem rozdal goldy předtím než jsem odešel ze serveru, takže mám u sebe 200g, a jsem vůbec rád že mám rare gemy, které jsem si natěžil z min.. a epic gemy nafarmený nemám protože v době kdy jsem hrál jednoduše nebyli.

Kks

Počet príspevkov : 5
Reputation : 0
Join date : 23.04.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Eluun Ut apríl 23, 2013 3:31 am

Obavám se, že když tě přijmou do guildy, tak do ICC se nedostaneš... Pokud jsi schopny si to dofarmit (jde to... skladat raidy etc...) eq sám, tak jsem PRO
Eluun
Eluun

Počet príspevkov : 28
Reputation : -1
Join date : 30.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Mangler Ut apríl 23, 2013 4:56 am

Hľadáme top hráčov na zapojenie sa do progressu ICC okrem toho mi paladini prídu , že sú full takže za mňa PROTI.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Elysium Ut apríl 23, 2013 11:41 am

Rozhodně PRO. Lidi, to vážně hodnotíte čistě EQ? Nevšimli jste si že tohle HPS vytáhl na UD dobách? Bereme lidi kteří jsou ready do ICC nebo radši trouby co mají EQ "ready do ICC"? Pro mě je tenhle člověk ready a nahealuje toho jako málokterý jiný. A holadinu se nám poslední týden nějak nedostávalo. Jednoznačně PRO.
Elysium
Elysium

Počet príspevkov : 4
Reputation : 0
Join date : 25.03.2013
Age : 27

https://www.facebook.com/fox.winters

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Huculek Ut apríl 23, 2013 5:46 pm

Jako holy tu máme anet a kapose. Kapos ten na to nemá skoro čas a anet občas taky nepřijde. Další holy paladin se nám určitě chodí a myslím si, že dodělat eq není takovej problém, takže za mě máš PRO
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre baltazario Ut apríl 23, 2013 8:24 pm

tak zatim se tomuto ICC vazne neda rikat progres je to ciste farma eqipu za me ale pro nedostanes sokety enchanty to je proste minus ketrej si sam mussi dodelat a neni to tak problem guilda ti pomoct muze ale neudela to Razz (neutral),i kdyz te prijem a ty se zacnes ukazovat nejakym spatnym dojdem hned se rozloucime Smile
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Kks Ut apríl 23, 2013 8:46 pm

dneska mám v plánu koupit aspoň epic gemy do pásku, jinak enchy bych řešil v až v guildě výměnou za surky s nějakým echanterem

Kks

Počet príspevkov : 5
Reputation : 0
Join date : 23.04.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Eluun Ut apríl 23, 2013 9:46 pm

S enchantama ti klidně pomohu to není problém... S Ely chodime ICC a TOCka jak šílení, takže s eq ti klidně pomůžeme. Stačí trochu iniciativy a není problém cyclops
Eluun
Eluun

Počet príspevkov : 28
Reputation : -1
Join date : 30.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre baltazario Ut apríl 23, 2013 11:19 pm

Sem pro ale budes se muset vazne snazit do 2 id muzes bejt epipnutej pokud budes mit zajem
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Evicko St apríl 24, 2013 1:49 am

PRO ako HOLY s tým, že by si prišiel v sobotu na raid a podal 100% výkon. (ak bude miesto pre healera)
Evicko
Evicko

Počet príspevkov : 60
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Kks St apríl 24, 2013 4:36 am

bohužel tuhle sobotu zapijim se spoluhráči titul, vím že to je právě celkem nevhodné ale tuhle akci mám naplánovanou měsíc dopředu..........mimochodem, nechci vás tlačit, ale kdy budu vědět na čem jsem, abych kdyžtak mohl zkusit štěstí o dům dál. díky

Kks

Počet príspevkov : 5
Reputation : 0
Join date : 23.04.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Mangler St apríl 24, 2013 5:27 am

Pokiaľ dorobíš tie gemy a enchanty a dobre sa predvedieš tak som teda ZA.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Huculek St apríl 24, 2013 6:16 am

Dobře nebudeme to tu protahovat PŘIJAT uvidíme co z tebe bude Razz kick jde vždy. napiš si ve hře o inv
Huculek
Huculek

Počet príspevkov : 58
Reputation : 0
Join date : 24.03.2013

Návrat hore Goto down

Holy/r3 pala Empty Re: Holy/r3 pala

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.