Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padavka MM Hunter

+3
baltazario
Sintharia
Mangler
7 posters

Goto down

Padavka MM Hunter Empty Padavka MM Hunter

Odoslať pre Padavka So apríl 06, 2013 4:16 am

Nick:Padavka
Věk:21rokov

Class:Hunter
Link na Talenty:http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Padavka&gn=StaTuS+DeaTH
Link na Armory:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Padavka&gn=StaTuS+DeaTH
Theorycraft:Mark,Sting,Aimed,Arcane,2xSS,Chimera,

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!):Pridam ked urobim Smile
Fps na raidu: na 25man je to 7 Very Happy

Zkušenosti:Hral som na 1.12.1 asi rok a pol, Tbc tiez asi 1rok, a teraz hram prvy krat WOTLK a je to moja prva 80lvl.Dungy poznam a taktiky viem tiez Smile
Předchozí guilda a důvod odchodu:Status Dead ... dovod odchodu ze gilda nema buducnost Smile

Mikrofon/mumble:Mikrofon mam teraz kaput, ale kupim si novy. Mumble mam Smile
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?:Vyhovuje ale lepsie by to bolo cez tyzden Smile

Znáš u nás někoho: Huculek
Co nám můžeš nabídnout: Zabavu, a mozem tvorit raidy cez tyzden aj pre mensie GS.
Co od nás očekáváš: Ocekavam prijemny kolektiv, zabavu a dobry raidy Smile

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Volam sa Jozef, byvam v Humennom. Zistil som ze zivot nieje ruzova zahrada Smile

Padavka
Anonymný


Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre padavka So apríl 06, 2013 4:19 am

To fps v raide si zvysim. Potrebujem preinstalovat win Smile to urobim v priebehu tyzdna Smile

padavka
Anonymný


Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Mangler So apríl 06, 2013 4:41 am

Nič som sa nedozvedel (chýba Ui, theorycraft skoro nič) zatiaľ proti doplň čo chýba
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty doplnenie

Odoslať pre padavka So apríl 06, 2013 4:56 am

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/688/wowscrnshot040613174130.jpg/ tak na rychlo Smile
Theorycraft: tak nevim ani co to je sry Very Happy ale jeste sem taku prihlasku nerobil Smile tak co gemujem AP. hit mam 6,83 GS:4900
A este by som chcel pomoct stym DPS: neviem ci som bugly alebo co ale ked som kukal na huntov cca v mojom Gs tak mali o dost viac DPS.A rotacie viem mam aj macra na Pve. Robil som to tak vsetko na rychlo lebo som myslel ze este stihnem svami progres na icc Smile heh

padavka
Anonymný


Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Sintharia So apríl 06, 2013 5:59 am

Theory craft je rotace jiným slovem. To DPS bych tam dal spíše z nějakého raidu, třeba beasti nebo jarax z ToC...co jsem viděl, dneska si šel, tak si mohl udělat screen. Dokud nevidím rotaci a nějaký pořádný screen, nemohu plně posoudit, jestli ano, nebo ne. Takže zatím NEUTRAL

Sintharia

Počet príspevkov : 6
Reputation : 0
Join date : 01.04.2013

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre baltazario So apríl 06, 2013 8:17 am

jednoznacne PROTI
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Burial So apríl 06, 2013 8:55 am

padavka napísal: tak co gemujem AP. hit mam 6,83 GS:4900
A este by som chcel pomoct stym DPS: neviem ci som bugly alebo co ale ked som kukal na huntov cca v mojom Gs tak mali o dost viac DPS

Tak predevsim prestan gemovat AP. Hod si poradne gemy a ne ty rare cetky co mas, trinkety mas uplne na nic (ale vim, ze nemuselo byt stesto na drop) kazdopadne i Mirror of Truth za heroismy je lepsi jak ten hastovej co mas...GLYPHY ! DES HRUZA... affraid talenty to same...preferujes Imp Marku pred Piercing shots?..no nevim, jako hunter bych byl proti prijeti, ale me slovo neni rozhodujici Wink

Padavka napísal:
Theorycraft:Mark,Sting,Aimed,Arcane,2xSS,Chimera,
Zle to mas...prvni je marka, sting to je dobre...pak je ale chimera, az pak aimed a arcane a steady je 3x...cili to je: MARKA/STING/CHIMERA/AIMED/ARCANE/3x STEADY a proc to tak je? Protoze steady ti procuje improved steady co ti dava 15% na chimeru a ty si to vystrelujes na slabym aimedu... bounce

Jo a pokud by se ti nepostestilo u nas, tak do budoucna...veci typu "teorycraft popravde nevim co je" do prihlasek nepis Smile Uprimnost sice nadevse, ale radeji bych skocil na google a podival se co to je...toto nepusobi vabne.

Burial

Počet príspevkov : 4
Reputation : 0
Join date : 03.04.2013

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Eluun So apríl 06, 2013 9:06 am

PROTI Přihláška nedokončená etc... Naprav to a pak se můžeme bavit dál.
Eluun
Eluun

Počet príspevkov : 28
Reputation : -1
Join date : 30.03.2013

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Mangler So apríl 06, 2013 9:53 am

Stále proti low equip , low dps nemyslím si , že by si bol prínosom.
Mangler
Mangler
Admin

Počet príspevkov : 57
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013

https://hand-of-the-destiny.1forum.biz

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre victorsen So apríl 06, 2013 9:59 am

Ak si dobre pamatam tak Tento hunter je ten o ktorom som vam hovoril že ninjol tankovaciu ganu z ICC trashu koli tomu že s ňou bude mat o 72 dps viac a že lepšia v ICC nepada

victorsen

Počet príspevkov : 4
Reputation : 0
Join date : 25.03.2013

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Linthira So apríl 06, 2013 10:00 am

prihláška sa mi nepáči aj keď si doplnil veci , bindy slabučké čo myslím ze na huntovi sa klikať nedá a to dps si pod tankom takže Proti
Linthira
Linthira

Počet príspevkov : 42
Reputation : 0
Join date : 23.03.2013
Age : 29

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre baltazario So apríl 06, 2013 10:01 am

NEPRIJAT GL jinde
baltazario
baltazario

Počet príspevkov : 100
Reputation : 2
Join date : 23.03.2013

Návrat hore Goto down

Padavka MM Hunter Empty Re: Padavka MM Hunter

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.